Prowadzący

  • Oksana Hałatyn-Burda
    Oksana Hałatyn-Burda

    Oksana to animatorka społeczno-kulturalna, trenerka pamięci i umiejętności społecznych, instruktorka rękodzieła oraz jogi śmiechu. W Miejscu Spotkań prowadzi zajęcia z seniorami i dziećmi. Prezeska fundacji „W Człowieku Widzieć Brata”, członkini grupy Foodsharing Łódź. Laureatka plebiscytu Kobieta Niezwykła 2018 – za działalność na rzecz lokalnej społeczności.


    Współtworzą MS

Numer sali

M6 wejście 3

Data

30 cze 2022

Czas

11:00 - 13:00

Koszt

nieodpłatne

DziergaMy

Nasze 💗kochane fundacyjne 👩‍🦳seniorki jak zawsze pokazują, że chcieć to móc. Nie szukają żadnych wymówek. Zawsze gotowe, by działać, 😄świetnie się bawić, a przy okazji 💪wspierać bardziej potrzebujących. Od kilku tygodni panie dzielnie dziergają. Na drutach i na szydełku. Oczko za oczkiem, półsłupek za półsłupkiem powstają w ich rękach czapki i kominy dla osób w kryzysie bezdomności.
Akcja „DziergaMy” wciąż jeszcze trwa. Można szydełkować lub robić na drutach wspólnie z innymi w czwartki w godz. od 11 do 13 w Miejscu Spotkań przy ul. Strzelców Kaniowskich 9. Albo dostarczyć do nas to, co zrobiło się samodzielnie w domu. Oczywiście nie wszystko musi być 🖐hand made. Chętnie przyjmiemy także czapki, kominy, 🧤rękawiczki i ciepłe 🧦skarpety z masowych produkcji. Mogą być używane. Ważne, żeby były w dobrym stanie i wyprane.
Menu